Informačno-predajné miesto

Značkové obchodné miesto na diaľničnom hraničnom priechode, kde zabezpečujeme okrem nepretržitého predaja elektronických diaľničných známok aj široké množstvo služieb.

Slovensko navštevujú najmä turisti zo susedných krajín.
Ich geografická blízkosť a naša malá rozloha predurčuje spôsob ich presunu k nám, kde automobil vysoko predstihuje vlak, lietadlo či loď.
Diaľnica tak predstavuje hlavnú vstupnú bránu.

 

Informačno-predajné miesta vítajú návštevníkov Slovenska hneď pri vstupe do krajiny a vytvárajú im tak nezabudnuteľný dojem o našej krajine.

Prinášajú prvú správu o tom najzaujímavejšom, čo možno na Slovensku nájsť a ako sa k tomu čo najbezpečnejšie dostať. Naše priestory poskytujú priestor pre širokú prezentáciu atrakcií Slovenska a aktivít v ich okolí.

Kultivovaný priestor pre zákazníkov
Je pre nás dôležité, aby sa u nás zákazníci príjemne cítili a v dobrom si spomenuli, a aby napokon odchádzali s pocitom, že sa budú chcieť opäť vrátiť. Sme presvedčení, že nielen kvalitné služby ale aj atmosféra, v ktorej sú poskytované, je veľmi dôležitá.  Preto sú súčasťou obchodných miest moderne upravené priestory, okolie, kvalitné hygienické zariadenie a nové parkovacie plochy, ktoré dotvoria atmosféru a umožnia krátkodobý oddych na hraniciach Slovenska.

Informačno-predajné miesto - priestor

 

Milý personál pri kúpe diaľničnej známky

Pri vstupe do našej krajiny je nevyhnutná diaľničná známka, ktorá je riešená elektronicky. Jej kúpa si vyžaduje krátku registráciu, ktorú našim zákazníkom kompletne vyrieši ochotný personál. Všetci naši zamestnanci sú proklientsky školení, ovládajú cudzí jazyk a sú reprezentatívne oblečení v korporátnych farbách našej spoločnosti. Samozrejme dbáme nato, aby naše služby rástli, preto aj kvalita a vystupovanie našich zamestnancov je pravidelne preverovaná nástrojmi kvality služieb.

Informačno-predajné miesto - personál

 

Informácie o Slovensku sú samozrejmosťou

Informácie o podmienkach a možnostiach pobytu v našej krajine privíta každý návštevník. Podávame informácie o spôsobe prepravy k určenému cieľu po našich cestách, o bezpečnostných a zákonných povinnostiach motoristu v našej krajine a samozrejme o krásach našej vlasti a jej možnostiach oddychu, ubytovania, relaxu, kultúry či športu.  

Informačno-predajné miesto - služby

 
Značka

iSLOVENSKO
 

Naša spoločnosť umožňuje turistom rýchly presun a možnosti cestovania po diaľniciach, ktoré sú spoplatnené. Okrem samotného koridoru, ktorý motoristom poskytujeme, chceme priniesť aj informácie o našej krajine a vytvoriť ďalšie hodnoty pre krajinu. Preto sme vytvorili značku iSLOVENSKO, ktorá v sebe spája všetky tieto atribúty. Predávame diaľničné známky, informujeme o turistických atrakciách v našej krajine a v neposlednom rade vytvárame perfektný prvý dojem pri vstupe do našej krajiny. Domovským miestom pre prezentáciu značky iSLOVENSKO sú Informačno-predajné miesta na hraničných priechodoch a propagačné nosiče s turistickým obsahom.

 

 

 

 

Vaše možnosti zviditeľniť sa

Hraničný priechod je jedinečná príležitosť ako môžete zaujať návštevníkov našej krajiny.
Na našich hraničných priechodoch máte možnosť predstaviť svoje produkty, akcie alebo ojedinelé miesta, ktoré sa oplatí vidieť.
Poskytneme vám rôznorodé možnosti vašej prezentácie, aby ste mohli byť viditeľní.
Budeme radi, ak sa spolu s nami pokúsite vytvoriť nielen prvý dojem. 

islovensko@ndsas.sk